Blog

Lepší oslavu Dne Stromů si snad ani neumíme představit! Roční příprava se zúročila! Ve dnech 19. 10. a 20. 10. 2021 si děti u ZŠ Jana Wericha v Praze - Řepích vysadily první školní lesík. Jedná se o Školní les do kapsy, což je lesík, o průměrné rozloze odpovídající ploše tenisového kurtu u školy v městském prostředí, kde...

Na jaře se nám podařilo najít pražskou školu, které se myšlenka lesíka u školy zalíbila, měli pozemek u školy, který by se hodil a chuť vyzkoušet něco nového. A tak se od jara na Základní škole Jana Werich v Praze Řepích chystá podzimní výsadba školního lesíka.

Někdy od učitelů zaslechneme, že se tolik nedostanou s dětmi ven, protože do lesa je příliš daleko. Jaké by to ale bylo, mít les přímo u školy?