E-SHOP

Chcete dětem po celém dopoledni v lavici dopřát víc čas venku?

Pomůžeme vám, abyste s dětmi venku žasli, objvevovali a radovali se společně.

Naše publikace vám ušetří čas s přípravou aktivit.

Je vás víc, kdo chce žasnout venku? Kupte si e-booky a můžete je využívat i s kolegy.

Máte radši vůni papíru? Máme pro Vás publikace i vytištěné.

Využijte speciální nabídku.

Více o publikacích

E-BOOKY - BEZ ČEKÁNÍ A FRONT

DRUŽINY VENKU 1

Zjistěte, jak děti ožijÍ a venku přestanou zlobit. Tvořte, objevujte a hýbejte se společně dle ročních období. Aktivity jsou jednoduché, většinu stihnete, než děti odejdou na kroužky.  Chcete vidět jak děti žasnou, objevují a jak se s vámi radují?

Téma: tvoření s listím, poznávání přírody, poletuchy, krmítka, zamrzlé bubliny, vyrábění z kůry, masky, příroda k nakousnutí, herbář, bádání se stromy a mnoho dalšího.

Cena e-book publikace: 250,00 Kč

Tištěná verze publikace pouze ve zvýhodněném balíčku níže.

DRUŽINY VENKU 2 (Dny, které táhnou ven)

Aktivity jsou i v druhém díle rozdělené dle ročních období a připomenete si I různé mezinárodní dny.  Anebo si z posbíraných přírodnin vyrobte něco pod střechou a ušetříte za materiál. Družina nemusí být jen hlídárna mezi výukou a kroužky. Téma: sázení, semínka, dárky z přírody, ledové tvoření, divočina, bunkry, tvoření, život v trávě, včelky, hlína není špína a nejlepší hernu a učebnu najdete venku.

Cena e-book publikace: 250,00 Kč

Tištěná verze publikace pouze ve zvýhodněném balíčku níže.

DENÍK DO DIVOČINY

Hledáte nápady, jak s dětmi objevovat kouzlo přírody? Chcete motivovat děti, aby s vámi šly ven? Chcete si psát deník o přírodě a potřebujete inspiraci, jak začít?

Cena e-book publikace: 200,00 Kč

HRAVÝ HERBÁŘ

Hledáte zábavu na ven na celé jaro? Hodí se vám motivace k pravidelným výpravám ven? Chcete nejen objevovat jarní rostliny, ale také tvořit nebo ochutnávat? Právě pro vás je Hravý herbář určený.

MISE AZERET

Nemáte čas a chystáte školu v přírodě, projektové dny nebo táborovou hru?  Potřebujete nové nápady do družiny? Zkuste naší novou etapovou hru MISI AZERET. S dětmi budete zkoumat, bádat, pozorovat své okolí a získávat informace, abyste pomohli zachránit Tuovu planetu.

Součástí Mise jsou přehledné metodické materiály pro učitele (29 stran) a pracovní listy pro děti (16 stran).

Cena e-book publikace: 200, 00 Kč

TIŠTĚNÉ PUBLIKACE S VŮNÍ PAPÍRU

HRAVÝ HERBÁŘ

Hledáte zábavu na ven na celé jaro? Hodí se vám motivace k pravidelným výpravám ven? Chcete nejen objevovat jarní rostliny, ale také tvořit nebo ochutnávat? Právě pro vás je Hravý herbář určený.

Cena tištěné publikace: 350,00 Kč + doprava

DENÍK DO DIVOČINY

Hledáte nápady, jak s dětmi objevovat kouzlo přírody? Nevíte, jak motivovat děti, aby s vámi šly ven? Děti si mohou kreslit, psát a tvořit rovnou do deníku.

Cena tištěné publikace: 300,00 Kč + doprava

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

ČLENSTVÍ LESNÍ DRUŽINA za 670,00 Kč včetně dopravy.

V rámci členství nabízíme tištěné publikace:

Družina venku 1

Družiny venku 2

Po dobu jednoho roku získáte:

inspirativní newsletter, webináře a konzultace.

VIP ČLENSTVÍ LESNÍ DRUŽINA za 970,00 včetně dopravy.

V rámci členství nabízíme tištěné publikace i e-booky:

Družiny venku 1 + e-book Družiny venku 1

Družiny venku 2 + e-book Družiny venku 2

Po dobu jednoho roku získáte:

inspirativní newsletter, webináře a konzultace.

Chcete učit o přírodě v přírodě pravidelně i ve výuce?

Zapojte se do programu Les ve škole

Program Les ve škole poskytuje učitelům výukové plány, semináře a konzultace, které mají za cíl pomoci učitelům s výukou o přírodě v přírodě.

Výukové plány do přírody

Originální výukové plány založené na praktických zkušenostech využijete při výuce v MŠ, ZŠ, družinách i zájmových kroužcích.

Semináře

Na našich seminářích vám ukážeme, jak učit venku a zařadit program do výuky. Poradíme, i jak se vypořádat s obtížemi výuky venku.

Konzultace

S výukou venku vám rádi poradíme my i naše zkušené Mentorky Lesa ve škole přímo u vás ve škole, po telefonu nebo e-mailu.

Identifikační a kontaktní údaje prodejce

TEREZA, vzdělávací centrum, z. ú.

Haštalská 756/17, 110 00 Praha 1
telefon: (+420) 777805713

e-mail: tereza@terezanet.cz nebo jitka.nedbalova@terezanet.cz

IČ: 64933873 DIČ: CZ64933873; jsme plátci DPH (od 1.1.2024)

Bankovní spojení: 2001247899/2010 Registrace: U 212 u Městského soudu v Praze

Obchodní podmínky pro prodej publikací programu LES VE ŠKOLE.

Vzorový formulář pro odstoupení od kupní smlouvy.

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí, zacházíme s nimi dle zásad pro ochranu osobních údajů