Podpořte nás

Pomozte nám učit děti o přírodě v přírodě

Vaše finanční podpora nám pomáhá učit i vaše děti, aby přírodě rozuměly a chránily ji.

Děkujeme!

V případě dotazů kontaktujte Annu Nebeskou, anna.nebeska@terezanet.cz +420 777 117 069.

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Program Les ve škole je podpořen Magistrátem hlavního města Prahy v rámci projektu Les ve škole - poznávání přírodních ekosystémů v okolí školy.

Veselé oblečení, které vám zlepší den. A to nejen pestrými barvami a vtipem, ale také svým společensky odpovědným přístupem a podporou užitečných projektů. Dedoles zkrátka myslí na budoucnost. Více na Dedoles.

Jsme rádi, že ve spolupráci s Dedoles můžeme sázet školní lesy, které přibližují děti přírodě a přírodu dětem.

Děkujeme také všem našim individuálním dárcům za jejich podporu a důvěru.

Chcete dostávat čerstvou dávku novinek z Lesa ve škole?

Odebírejte newsletter s novinkami, a získejte Ochutnávku z Lesa ve škole ZDARMA

Podpořte nás:

Chci vás podpořit

Napište nebo zavolejte, poradíme vám.

e-mail: lesveskole@terezanet.cz

Sledujte