Přečtěte si jako první, co je nového

Zjistíte, co se dějě v LESe VE ŠKOLe, jak se sází lesíky a jak se učí děti o přírodě v přírodě na jiných školách.

Na sázení Školního lesa do kapsy není nikdy špatné počasí . A tak nás, ani děti ze ZŠ a MŠ Ústavní v Praze v Bohnicích, ranní déšť neodradil. Sázeli jsme 5. Školní les do kapsy!

Znám křišťálovou studánku, kde nejhlubší je les, tam roste tmavé kapradí a vůkol rudý vřes. Tak začíná známá báseň Josefa Václava Sládka Lesní studánka. Mnozí z nás se jí učili ve škole zpaměti.

S energiemi to asi brzy nebude úplně dobré tak je potřeba si dobíjet energii, jak jen to jde. A na Den stromů jak jinak než sázením. Letos jsme tento den oslavili, jak se patří, vysadili jsme rovnou tři Školní lesy do kapsy.

Chcete dostávat čerstvou dávku novinek z Lesa ve škole?

Odebírejte newsletter s novinkami, získáte Ochutnávku z Lesa ve škole a ukázky z metodiky, ZDARMA