Mise AZERET

Chcete dětem zpestřit školu v přírodě, družinu nebo tábor?

Hledáte dobrodružnou hru?

Máme pro vás hru na ven, která bude děti bavit a užijete si ji i vy.

Vyzkoušejte etapovou hru s mimozemšťanem Tuem! Zažijete s dětmi spoustu dobrodružství a budete se ven každý den těšit!

Během 5 misí pomůžou děti Tuovi poznat planetu Zemi, aby mohl zachránit tu svou!

• V první misi vyrobí děti pro Tua plánek vybraného místa a vyzkouší si třeba i to, jak funguje vodní kompas.
  • V druhé misi si děti zahrají na meteorology, vyrobí si přístroje a budou pozorovat počasí, aby o něm podaly Tuovi zprávu.
  • Ve třetí misi propátrají děti okolí a najdou všechno živé.
  • Ve čtvrté misi dají děti o sobě vědět, aby je Tuo našel.
  • V páté misi čeká děti dobrodružná večerní výprava ven, pozorování hvězd a spousta tajemné zábavy.

Každou misi můžete splnit během jednoho dne, nebo si ji rozložit třeba na týden.

Hra podporuje zvídavost, chuť přicházet věcem na kloub, překonávat překážky, budovat svou odolnost, rozvíjet fantazii a kreativní hru.

Koupí etapové hry získáte:

• 5 pracovních listů pro děti se zadáním jednotlivých misí (16 stran)
  • Úvodní motivační komiks
  • Příručku pro učitele, lektory nebo vedoucí (29 stran)
  • Závěrečný dopis od Tua

Načerpáte energii a radost v prostředí přirozeném pro dětskou hru, učení se a bádání.

Najděte s Tuem cestu ven.

Doporučený věk: Etapová hra je určena pro děti ve věku 6-11 let.

Misi AZERET v PDF získáte s registrací do programu Les ve škole nebo na e-shopu.