Deník do divočiny

Poznejte přírodu ve svém okolí a buďte s dětmi více venku

Hledáte nápady, jak s dětmi objevovat kouzlo přírody? Nevíte, jak motivovat děti, aby s vámi šly ven? Chcete si psát deník o přírodě a potřebujete inspiraci, jak začít? Pokud jste odpověděli na některou z otázek kladně, máme pro vás řešení

Deník do divočiny můžete získat v rámci Balíčku pro rodiny nebo koupit samostatně

Deník do divočiny

62 stran A4 pracovních listů v PDF:

• 12 neobyčejných omalovánek od inspirativní ilustrátorky Petruccya Petry Bartoňkové.
  • 12 sad úkolů, které lákají děti každý měsíc ven a motivují je ke zkoumání přírody.
  • 12 tvůrčích návodů na vyrábění venku nebo s použitím přírodních materiálů.
  • Proč chodit ven - informační brožurka nejdůležitějších benefitů pobytu venku.

Doporučený věk
Týmy rodič + dítě 3 - 6 let, pro děti samostatně 6 - 10 let.

"Hodně se mi na Deníku do divočiny líbí pestrost aktivit, že nevyžadují extra přípravu a zvláštní materiál prostě využívají to, co je venku.Venku jsme už tak hodně, ale Deník nám pomáhá s nápady a užíváním si venkovního času."

Bára se čtyřmi dětmi