Sem vložte podnadpis

Program Les ve škole nebyl sice primárně určen mateřským školám. Naše lekce z výukových plánů pro 1. stupeň ZŠ přesto rády využívají i v mateřinkách, jak dokládá i příklad z pražské MŠ Ve Stínu.

Paní učitelka Pavla Tichá z pražské komunitní školy Dobromysl se učení venku o přírodě a na dálku rozhodně nebojí.

Paní Jana Kovaříková, vedoucí vychovatelka školní družiny 14. ZŠ Plzeň se s námi podělila o aktivity, které s dětmi dělala v zimě.

Ocitl/a jste se jako rodič zároveň v roli pedagoga? Dochází vám nápady na aktivity s dětmi? Máme pro vás speciální BALÍČEK LESNÍ RODINA.

Někdy od učitelů zaslechneme, že se tolik nedostanou s dětmi ven, protože do lesa je příliš daleko. Jaké by to ale bylo, mít les přímo u školy?