Novinky

Měli jsme trochu obavy, že jste se během zavřených škol na výuku venku letos tolik nedostali. Ale velmi příjemně jste nás překvapili, milé paní učitelky a milí páni učitelé! Takové vysoké číslo jsme opravdu nečekali. Je vidět, že výuka o přírodě v přírodě vám dává smysl a není už takovou překážkou vyrazit s dětmi ven.

Ocitl/a jste se jako rodič zároveň v roli pedagoga? Dochází vám nápady na aktivity s dětmi? Máme pro vás speciální BALÍČEK LESNÍ RODINA.

Učíte zrovna ptáky? Musíte i hudební výchovu učit distančně? Anebo prostě jen přemýšlíte, jak poslat děti ven, aby si oddychly od počítačů a zároveň dělaly něco do školy? Zkuste využít blížící se jarní ptačí koncerty, které pravděpodobně nezruší.

20 let LEAF

11.11.2020

Letos oslavuje LEAF své 20. výročí. Příběh začal v roce 1999, kdy Norsko, Švédsko a Finsko zahájily program Forest in Schools.