I letos se těšíme na vaše OZVĚNY

08.04.2021

Toužíte po certifikátu LESNÍ TŘÍDA? Chcete získat roční patronát nad Novým pralesem na Ještědu?

Chcete získat prestižní certifikát Lesní třída a roční patronát nad Novým českým pralesem na Ještědu? Pak, prosíme, vyplňte dotazník, pošlete fotografie a certifikát bude Váš.

Stále nevíme, jak to bude s otevíráním škol. Proto i letos zasíláme certifikát Lesní třída i Certifikát Nového pralesa ELEKTRONICKY.

Prvních 100 hrdinů (prvních 100 Ozvěn, které nám vyplníte) od nás dostane DÁREK NAVÍC: Zbrusu novou publikaci Školní les. K tomu jako každý rok pro vás zakoupíme certifikát Nový prales od organizace Čmelák.

Dotazník bude letos přístupný ještě o něco delší dobu než obvykle, abyste měli dost času na přípravu i zpracování. Bude otevřený do 15. června 2021.

Těšíme se na vaše zážitky!

Už jste byli v Novém pralese?

Do Nového pralesa je možné si udělat výlet. Je volně přístupný pro veřejnost a skrz něj vede naučná stezka. Zde je odkaz, kde naučná stezka začíná. Výlet lze zkombinovat třeba i s návštěvou Ještědu a jízdou na lanovce. Nedaleko pralesa má organizace Čmelák také chalupu k ubytování.

Naši foto reportáž z Nového pralesa, který jsme pro vás prozkoumali v loňském roce, si můžete přečíst tady.

Ozvěny z Lesa 2020

Inspirativní fotky ze škol, které pracují s programem Les ve škole