Semináře a zvýhodněné členství

05.05.2023

Semináře v plném proudu aneb využijte zvýhodněné členství v programu LES VE ŠKOLE.

Po "webinářovém turné", které probíhalo od podzimu do jara, prahneme po tom, abychom zase potkávali učitele a vzdělavatele z masa a kostí.

První z plánových seminářů o programu LES VE ŠKOLE vedl Honza Froněk a proběhl na konci dubna v oboře Hvězda. Kdo by neznal tuto krásnou pražskou oboru založenou v r. 1543 Ferdinandem I. Habsburským, vč. letohrádku s půdorysem šesticípé hvězdy. A víte, že se zde nachází i útulná kavárna, kde lze všechny aktivity shrnout na závěr nad hrnkem čaje či kávy?

Sympatické skupince učitelek jsme měli možnost předat osvědčené tipy a aktivity z metodik a zároveň je motivovat k tomu, aby z metodik nevybíraly jen dílčí aktivity, ale prožívaly s nimi celý školní rok, kdy program může zanechat svou stopu – učitelskou i žákovskou. Seminář v tomto místě určitě chceme zopakovat a dáme vám o tom vědět.

Dnešní seminář pro 1. stupeň byl skvělý! Pro mě velmi Inspirativní: odnesla jsem si kapsy plné nápadů! Děkujeme, Honzo! Klára Svobodová, Základní škola a mateřská škola Praha - Nebušice

Další dva semináře jsou připraveny ještě na květen. Více informací a přihláška ZDE.

12. 5. v Bečovské botanické zahradě a 31. 5. na ZŠ J. A. Komenského, v Praze na Břevnově

Zažijte nás i les naživo a zapojte svou školu do programu. Metodiky využijete nejen na prvním i druhém stupni, ale i v družině. Do konce tohoto školního roku nabízíme zvýhodněné členství na příští školní rok. Platíte jen letos za publikace, v září vám faktura nepřijde.

TĚŠÍME SE NA VÁS NA SEMINÁŘÍCH I V NAŠÍ LESNÍ RODINĚ.