Certifikát Lesní třída

Motivace pro děti i učitele

Rozhodli jsme se udělit certifikát Lesní třída a Nový prales dětem a učitelům, kteří se zapojili do našeho programu. Pro jeho získání stačí, když nám vyplníte jednoduchý dotazník a připojíte pár fotek z vaší výpravy.

V loňském, napůl distančním roce 2020, získalo certifikát Lesní třída a Nový prales více jak 100 tříd.

Získá ho letos i vaše třída?

Jak získáte certifikát Lesní třída?

Pošlete nám zpětnou vazbu. Zajímá nás, jak se vám dařilo s dětmi pracovat, ať už s ročními plány nebo s výukou podle vlastních postupů.

1.  Vyplňte dotazník

Certifikát získáte po vyplnění jednoduchého dotazníku. Dotazník je dostupný od dubna do června.

2.  Nahrajte fotografie

V dotazníku nahrajte 3 fotografie z vašich lesních výprav. Doplňte i fotografii třídního kolektivu, kterou pak přidáme na certifikát.

3.  Do schránky vám přijde certifikát Lesní třída a Nový prales

Pak už jen stačí čekat, až dorazí certifikát s fotkou Vaší třídy.

Těšíme se na Vaše lesní zážitky!

Staňte se patrony pralesa

K certifikátu Lesní třída navíc získáte patronát na 10 m2 Nového pralesa na ještědském hřebeni po dobu jednoho roku.

Nový prales vzniká nedaleko Ještědu u Liberce již od roku 2004. Nezisková organizace Čmelák zde přeměňuje smrkové monokultury téměř bez života na přirozený, harmonický a pestrý les.
Již bylo vykoupeno 35 hektarů živořícího porostu, odstraněna část smrků a na jejich místo vysázeno přes 70 tisíc jedlí, buků, javorů a dalších druhů dřevin.

Podívejte se na naši výpravu do Nového pralesa.

Chcete dostávat čerstvou dávku novinek z Lesa ve škole?

Odebírejte newsletter s novinkami, a získejte Ochutnávku z Lesa ve škole ZDARMA

Podpořte nás:

Vaše finanční podpora nám pomáhá učit i vaše děti, aby přírodě rozuměly a chránily ji.

Chci vás podpořit

Napište nebo zavolejte, poradíme vám.

e-mail: lesveskole@terezanet.cz

Sledujte